Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes még...

Szerintetek érdemes még beruházni a Pc-mbe játékok miatt, vagy érdemesebb váltani egy konzolra? Nem csak olcsóbb, de az elmult időben több játék jelenik meg rájuk. Ez igy lesz már mindig?

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 11:08
 1/4 anonim válasza:
ha kizárólag játékra használod akkor konzol ha nem akkor egy alaplap+proci+memória+videokártya csere kb 50 ből meg lehet úszni úgy hogy 2 évig elmennyenek rajta az újj játékok
2009. okt. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha játszani akarsz akkor játékkonzolt vegyél. A számítógép nem játékkonzol. Amúgy elég mesebeli gondolat hogy 50ezer Forintért korszerű szinten lehet tartani egy PC-t a játékok számára. 50ért már kapsz XBox-ot meg Wii-t is, aztán azzal csapathatod.
2009. okt. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
53eft-ba került nekem az újjítás... alaplap, proci, memória, videokari.... tudni kell jó helyről venni :)
2009. okt. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én szerintem jobb a pc mert ugyanarra lehet használni mint a konzolokat sőt többre! Meg letöltesz egy emulatort osz' nesze
2012. aug. 11. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!