Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnék egy kérdést feltenni...

Szeretnék egy kérdést feltenni! Pc-n a forma1 2012-t letöltöttem iso-ba, és a 7-zip fáljkezelővel futtattam a SETUP-alkalmazást és valami lemez féleséget kér. Hogy kell?

Figyelt kérdés

2013. aug. 3. 18:12
 1/7 anonim válasza:
Szedj le egy új cracket valószínűleg az a baj. Bár én is megróbáltam felrakni de nekem crackelés után STEAM hibár írt . Nem tudtam végül működésre birni de sok sikert
2013. aug. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi
2013. aug. 4. 10:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Vagy csak annyi a gond, hogy nem 7ZIP-el kéne futtatni.

7ZIP-et nem használok, de ha WinRar-al is rákattintasz akkor látod a mappában a fájlokat. Ha most rákattintasz a Setup.exe-e akkor nem lesz jó, mert nincsenek kibontva a fájlok és ha bármelyik fájlra szükség lesz az ISO-ban akkor nem fogja elérni. Tehát virtuális fájlkezelőt használj. A lemezt azért kéri, mert azon lennének a fájlok, mert nem bontottad ki - mountoltad be - futtatás előtt...

2013. aug. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi fehersrac,ezzel sokat segítettél!!!
2013. aug. 4. 11:32
 5/7 A kérdező kommentje:
a winrar próbaverzióján is mükszik?
2013. aug. 4. 11:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Mosr írta, hogy a WInRAR pont annyire nem jó, mint a 7ZIP!!


Daemon Tools a te progid. Ingyenes...

2013. aug. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Daemon Tools Lite kell hozzá, beolvastatod az ISO-t, és úgy fogod látni, mintha egy lemez lenne. Sajátgépben lesz egy új virtuális DVD meghajtó. Onnan telepítsd.
2013. aug. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!