Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mac telepítés VirtualBox-al...

Mac telepítés VirtualBox-al probléma?

Figyelt kérdés

MAC OS X Leopard 10.5.5-öt próbáltam VirtualBox-al telepíteni Windows 7-re.

Addig jutottam el, hogy megjelent az alma és kb fél órán keresztül vártam de nem történt semmi.

Mi baja lehet?


2013. aug. 4. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a Leopard "retail" DVD, akkor az nem fog beboot-olni, valahogy így tudod megoldani, ahogy itt le van írva:


[link]


A leírás Snow Leo-ra vonatkozik (minek neked 6 éves oprendszer?), de gyanítom menni fog.

2013. aug. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem Intel Pentium Dual Core 2.2 GHz-es procim van, ez gondolom kevés lesz ehhez...

Van értelme VirtualBox-al vacakolni ilyen hardverrel, vagy adjam fel?

2013. aug. 4. 13:54
 3/5 A kérdező kommentje:

Egyébként ezzel próbálkoztam:

MAC OS X Leopard 10.5.5 VMware Image

2013. aug. 4. 13:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy vmware image nem biztos, hogy a legjobb választás virtualbox alatt. A hardver amúgy rendben van, kb. ilyen cpu van a macbook-omban is, nincs vele gond. Memóriát adj neki, 2gb alatt nem érdemes használni.


Az image meg... Azt javaslom, szerezz vmi "retail" verziót, arra vannak leírások, hogy kell telepíteni.

2013. aug. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Oké, akkor megpróbálom úgy..

Köszönöm a válaszokat:)

2013. aug. 8. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!