Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy HP laptopom de folyama...

Van egy HP laptopom de folyamatosan a CPU 90 fok fölötti mit tudnék csinálni vele?

Figyelt kérdés

everestel szoktam nézni és mindig a CPU,CPU 1 mag,CPU 2mag 90 fok fölötti Pdu dióda olyan 60 fok körüli. Szerintem ez nagyon nem jó a gépnek. Mit tudnék vele csinálni h ne legyen ilyen forró mert az alja elég meleg sokszor már a billentyűn is érzem h jön át a meleg. Pedig csak 4 éves gép.

Köszönöm előre is a segítséget:)


2013. aug. 5. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Fogadok nem volt még szétszedve és kitakarítva.
2013. aug. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 soccerway ***** válasza:
Valószínűleg ráférne egy portanalíás így 4 év után, szervízben megcsinálják.
2013. aug. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
most szedtem szét 1 hónapja és minden félévben ki van takarítva!!!
2013. aug. 5. 18:03
 4/9 soccerway ***** válasza:
venti forog benne?
2013. aug. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
persze megy benne sokat dolgozom vele az is számít h ennyire felforosodik?
2013. aug. 5. 22:52
 6/9 anonim ***** válasza:

AMúgy tuti 90+ fokos?

NEkem elég meleg a régebbi laptopom, de az is max 60.at mér.

Szerintem rossz a mérésed.

2013. aug. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
everestel mertem és ennyit mutatott ban egy samsung laptopom is az csak 60fok körüli de hallottam olyat h a hpnek rossz a hutese de h ennyire rossz lenne!?
2013. aug. 6. 11:48
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem minden HP-nak rossz a hűtése.

De van amelyiknek igen.

DE samsungból is tudok olyat, aminek jó a hűtése és 60fok körüli, meg olyat is ami ritka sz_r.

Dellből is tudok olyat, aminek elég sz_r és túlmelegszik (inspiron 15R) míg az én Vostrom hót hideg.


SZerintem kapd szét, fújd ki belőle a port, ventiből is, ha kell szedd le, mosd meg, hagyd kiszáradni, rakd össze. pasztázd a félvezetőket újra! Hátha javít valamit rajta.

Ha nem, emeld meg, tegyél a sarka alá könyvet, próbáld ki, hűl-e valamit így, ha nem moccan a mérőműszer, akkor rossz a szenzor, vagy a driver.

Esetleg biosban is mérheted.

2013. aug. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
értem köszönöm ezt kipróbálom akkor
2013. aug. 6. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!