Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mióta újratették a Windows-t...

Mióta újratették a Windows-t a gépem folyamatosan kéri a jelszót. Mi lehet a baj? (többi lent)

Figyelt kérdés

Lenovo G570-m van. Nemrég újratették a Windowst, de azóta minden teljesen megváltozott. Ugye van jelszós védelem a gépemen. Ha kb. 1 percig nem használom, nem mozagtom az egeret, nem írok, stb, akkor egyszerűen megint kéri a jelszót. Beírom, és minden úgy van ahogy hagytam, de ez nagyon idegesítő pl. filmnézésnél. Próbáltam már átállítani, azt hitte, sikerült is, de aztán kiderült hogy mégsem, minden maradt a régiben.

Mit tudnék csinálni? Hol kell pontosan ezt beállítani? (angol a nyelv)


2013. aug. 4. 21:16
 1/6 levis56 ***** válasza:
A vezérlőpult felhasználói fiókok.
2013. aug. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sokat segítettél..
2013. aug. 4. 22:29
 3/6 levis56 ***** válasza:
Most gúnyolódsz?Nem fogok megtanulni angolul hogy töviről hegyire elmagyarázzam,tegyél fel magyar verziót akkor talán te is érteni fogod és tudod törölni a fiókod,a jelszót.
2013. aug. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 levis56 ***** válasza:
Próbáld meg vezérlőpult>rendszer és biztonság>energiagazdálkodás>jelszó megkövetelése a számítógép felébresztéséhez>jelöld be a nem szükséges jelszó menüt.
2013. aug. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jólvan, magyarul is megértettem -.-"

amúgy azt csináltam amit mondtál, de nem működik.

2013. aug. 5. 16:12
 6/6 levis56 ***** válasza:
2013. aug. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!