Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem szabadul fel elég...

Miért nem szabadul fel elég hely a merevlemezen?

Figyelt kérdés

A probléma az, hogy gyakorlatilag 0 szabad hely van a C meghajtón (win7 azon van) !

Használom a Ccleanert, van töredezettségmentesítő programom is, de hiába. Használatuk után mondjuk felszabadul 200mb, de pár perc és már csak 1-2mb vagy pár száz kb szabad. Mi lehet ennek az oka? A programok t. és t. résznél már törölni sem tudok, mert kiírja, hogy kevés a hely a merevlemezen! Miért van ez??? Nagyon bosszantó...

Programok használva, lomtár ürítve, letöltések mappa ürítve, asztalon nincs semmi nagy méretű dolog...



#lemez #merevlemez #hely #nincs elég hely a merevlemezen
2013. aug. 6. 15:30
1 2 3
 1/26 soccerway ***** válasza:
mekkora a c meghajtó, hány GB?
2013. aug. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

78 gb


a D meg 853gb

2013. aug. 6. 15:35
 3/26 anonim ***** válasza:
talán le kellene törölnöd a hülye értelmetlen progikat mert azok is sok helyet foglalnak
2013. aug. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nincs semmi értelmetlen program. Mire gondolsz például ?
2013. aug. 6. 15:38
 5/26 A kérdező kommentje:
Amúgy érdekes, mert megnéztem a Windows mappa tulajdonságainál és ott 64 GB-ot ír a mérethez. Viszont, van egy Folder Size nevű progim ami 108gb-ot jelez! Ez hogyan lehetséges? Hisz csak 78GB-os a C meghajtó!
2013. aug. 6. 15:51
 6/26 anonim ***** válasza:
ccleaner nevű ingyenes program hihetetlen mennyiségű felesleges dolgot le tud törölni
2013. aug. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Igen használom is, de hiába!Jelenleg 1MB alatt van a szabad hely!
2013. aug. 6. 15:56
 8/26 anonim ***** válasza:
Ha például már hónapok óta nem használsz 1 progit akkor minek van a gépeden? csak foglalja a helyet,én ki szoktam írni ezeket DVD-re és,hogy ha kell akkor csak feltelepítem.Nekem csak ilyen szükséges progik vannak a gépen.(Microsoft Office,Windows live.stb)
2013. aug. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 soccerway ***** válasza:
vagy letörlöd azt a programot ami sok helyet foglal, vagy növeled a partíció méretét.
2013. aug. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
HAHAAA MEGVAN! Virtuális Memória! [link]
2013. aug. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!