Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért szaggat be időközönként...

Berti_92 kérdése:

Miért szaggat be időközönként 2-3 másodpercre majdnem minden játék?

Figyelt kérdés

Egy Lenovo G580-ról van szó, i3-2348M, GeForce 635M és 4 GB RAM.

Bizonyos játékok amiket eddig próbáltam (pl: BF3, CS:GO, Driver:SF) futnak stabilan mondjuk 40-50 fps-en, aztán először 2-3 percenként 1-2 másodpercre lezuhan 12-14 fps-re, aztán egyre gyakrabban és egyre több időre. És mindezt grafikai beállításoktól teljesen függetlenül, ha 640×480 ban minimumon futtatok egy játékot és megy 160 fps-sel, akkor is ugyanígy beszaggat 15 fps alá...

De bizonyos játékok például nem csinálták ezt, pl MassEffect3, The Incredible Adventures of Van Helsing, Awesomneauts, SimCity meg a Deadpool is mentes volt ettől a problémától.

Próbáltam azt a megoldást hogy a program affinitásánál kiveszek egy processzormagot, de az sem segített, se az ha letiltok minden futó programot, vírusirtót, de semmi...

Driverekből minden a legfrissebb, 64-bites Win7 a rendszerem.



2013. aug. 7. 22:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A lenovo gyári forumán is azt írják, hogy sok ezzel a gond, mert pl a proci max hőmérséklete csak 85°C lehet, míg a legtöbb mobil eszköz esetében ez 105°C. Ezen felül sztem ez gyárilag alul lett méretezve sajnos... ha megnézed az alját baromi kevés hely van ahol friss levegőt tud beszívni... egyébként sztem próbálj ki másik hűtőt is hozzá, ez a képe alapján egy kicsit a szélére koncentrál, bár nem tudom mennyire passzol a beömlőkre...
2013. nov. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!