Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezt a tabletet érdemes megvenn...

Ezt a tabletet érdemes megvenni www.edigital.hu/WiFi_tablet/ConCorde_Tab_ROKEE_8GB_tablet_Gr ey_ (Android) -p359461. html? Véleményeket vagy max 30 ezerig másikat linkeljetek valami jó gyorsat!?

Figyelt kérdés

2013. aug. 8. 21:56
1 2
 1/12 anonim válasza:
3400 mAh aksi 2 órát ha kibír simán!!!
2013. aug. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Szar válassz másikat!
2013. aug. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
szar hát most köclsek rá 100.000 felesleges -.- még valaki?
2013. aug. 9. 16:45
 4/12 A kérdező kommentje:

oprendszer, proci sebessége, képminőség, stb ezek jók?

,

2013. aug. 9. 16:46
 5/12 anonim ***** válasza:

A jó gyors helyett leírhatnád inkább, hogy mire használnád.

Egyébként a processzor tűrhető, ha nem kell játékra, elégséges a gördülékeny működéshez (értsd: nem fog lassulni) persze ez függ a rendszer optimalizáltságán is, a Concorde eléggé elemében van mostanság, úgy gondolom már egy gatyába rázott cég, így nem hinném, hogy gond lenne ezzel. Az 1024×600-as felbontás a minimum 7 col esetében, van ennél lejjebb is, de ez az az érték, amitől már elfogadhatónak számít a felbontás. Nem említik a technológiát, ez nálunk ált. annyit jelent, hogy nem IPS, azaz TN panel, ez annyit tesz, hogy betekintési szöge igen alacsony, magyarul szemből nézed a kijelzőt, helyesek a színek (már emennyire az lehet, ez változó tabletek esetében), oldalról nézve viszont szürkül, úgy képzeld el, kb. hogy nagyjából 15-20 fok amíg nem kezd el szürkülni a kép, tehát ez igen kicsi érték. 1GB ram szintén az elégséges kategória, ennél nem kell túlzottan tartani attól, hogy maximálisan kihasználod, így ez is elősegíti a gördülékeny működést. Az akku ügyben a kollégával nem értek egyet, a 2 órát kibírja, én kb. 3 órás működést saccolnék, amennyiben nincs nagyon terhelve a hardver, tehát nem játszol hanem pl. netezel stb.

A max. 30-at megtoldhatnád még 2 ezerrel, s akkor a Wayteq 70DCI-t bátran ajánlanám, ha 30-ig eltudsz menni, akkor az a 2 ezer már tényleg nem okoz hatalmas fájdalmat, s akkor valóban szép kijelzőt kapsz, ami IPS, így a betekintési szög 178 fok, mindenképpen jobb csapathoz tartozol, akku ergya abban is, de ennyi pénzért nem szakítja szét a falat egyik sem. Aki egy kicsit jobb akkuban az a Prestigio, azok között is szétnézhetsz, de ebben az árban kijelzőben mindegyik alulmarad a wayteq-hez képest, hardverban persze jobb, de ezt értsd úgy, hogy játék szempontjából jobb, nem pedig a "gyorsaság" szempontjából.

2013. aug. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ksözönöm szépen a válaszokat megnézem azt a tabletet arról esetleg egy kis infó?
2013. aug. 10. 06:51
 7/12 anonim ***** válasza:

Száraz információt tudok közölni.

Kijelző IPS, felbontás 1280×800, ami jónak mondható 7 col esetében, azért csak jó, mert már van fullHD felbontású is ebben a méretben, mindenesetre ez akkor is veri a legtöbb 7 colos kijelzőt felbontásban, színek rendben vannak.

Hardver kielégítően gyors netezésre, hétköznapi használatra, játékra nem bajnok, de hacsak nem futtatsz igen komoly hardvert igénylő játékot, akkor játékra is megfelelő.

Akku 3000mAh-s, ami igen sovány, de mint mondtam nagyon nem lehet beválogatni ebben az árkategóriában az akkut illetőleg. Ez kb. normál használat esetén 3 óra használatot tesz lehetővé, természetesen a fényerő csökkentésével növelhető a használati idő.

A wayteq az olcsók között jó márkának mondható, Mo-on megfelelő szakmai háttér van mögötte. A Fuso (keress rá youtube-on) is velük szerződött le nemrég, így az a készüléken is minden bizonnyal futtatható.

Ezeket mások elmondásai szerint: Böngésző gyors, a hangszóró picit halk (ezt nyilván fülessel lehet orvosolni) az anyaghasználat (értsd burkolat, káva) kissé olcsó.

2013. aug. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ksözönöm szépen :D még meggondolom csak azétr néztem ezt a concotrde tab rokke-t mert olcsó elég jó a proci is komoly az árához képest meg 8gb rom 1gb ddr3 ram és azt tudom h csak előről lehet nézni mert ahogy forgatjuk szürkkül meg eltünik a kép sztem ennyi a hibája de hát csak előről nézemxd meg netezésre lenne használva meg skype enyi játékra inkább nem meg film
2013. aug. 10. 12:36
 9/12 anonim ***** válasza:
Hidd el, h normál felhasználás esetén is zavaró. Számos olyan emberrel beszéltem már, aki tn paneles tabletet használ, s mind csak panaszkodott rá. Leggyakoribb probléma a nem túl nagy igényű embereknél, h álló módban egyáltalán nem lehet használni a készüléket, mert a színek sehogy sem jók, nézheted bármilyen szögből, de akár szemből is. Én azt javaslom, h ha valahol a kezedbe tudsz fogni egy ilyen készüléket, akkor tedd meg, mert én még olyan emberrel nem találkoztam, aki elégedett lett volna a TN kijelzővel.
2013. aug. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
csak enyi a baj h tn panel azt csak elölröl lehet nézni? hát akkor nem is olyan rosz :)
2013. aug. 12. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!