Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mu Online probléma: A kapcsola...

Mu Online probléma: A kapcsolat megszakadt a MUONLINE. HU szerverrel, valami megoldás esetleg?

Figyelt kérdés

A fent látható hibaüzenetet kapom, minden indítás után, szépen betölt a kezdőképernyő, és ahogy bejönnének a szerverek, már ez a hiba üzenet vár.

Próbáltam újratelepíteni, nem működött. (Ráadásul pont új Windows-t is raktam mert gondoltam úgyis ráfér már a szerkezetre, amúgy egy 7-esről lenne szó.)

Próbáltam már Windows 8-ról is, mivel 2 vinyómon külön-külön rendszer van, de azzal sem működött. Próbáltam tehát C-ről D-ről egyik rendszerről másik rendszerről, és semmi.

Egészen tegnapi napig működött, és egyszer csak ledobott a szerver/játék, és azóta ezt csinálja.. ráadásul nem csak az én gépemmel, hanem még a kis netbookomal is ugyan ezt csinálja.

Routerem van igen, tűzfalat tiltottam a gépezeteken, és a Routeren is..

Megalapítottam, hogy a pingem is normális, (47 értéket kaptam és elvileg 200-300 nál lehet hiba)

Próbáltam mindenféle kompatibilitási módot, Renszergazdaként, anélkül stb.

Sajnos nem birtoklok Windows XP telepítőlemezt, ezért azzal nem bírom letesztelni, de nem is tartom valószínűnek hogy azzal működne.

Az internetem lehet ebben a hunyó, na de azért mégis csak úgy 1ről a 2re ilyet csinálna? Bármilyen ötletet szívesen várok, köszönöm előre is.



2013. aug. 11. 13:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!