Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Skype probléma Ubuntu 12. 04...

Skype probléma Ubuntu 12. 04 LTS alatt, meg lehet ezt oldani?

Figyelt kérdés

Sziasztok az van hogy Ubuntu 12.04 LTS Alatt iszonyatosan szaggat a Skype hangja továbbá a webkamera kép nállam elkezd villogni egy ilyen sötétkék képre ha mindkettőnknél be van kapcsolva a kamera... a Pulseaudio hangrendszert akármilyen módon próbáltam Alsaaudiora cserélni a vége az lett hogy nem ment a hangkari és installálhattam újra az Ubuntut... Windows alatt jó volt a Skype csak az reggel úgy döntött hogy kék halállal indul és mivel nem volt CD-m haveromtól kértem kölcsön de ő Ubuntut használ és csak azt tudott adni..

Terminálból adatok:

processor : 0

vendor_id : GenuineIntel

cpu family : 15

model : 2

model name : Intel(R) Celeron(R) CPU 2.70GHz

stepping : 9

microcode : 0x2e

cpu MHz : 2699.989

cache size : 128 KB

fdiv_bug : no

hlt_bug : no

f00f_bug : no

coma_bug : no

fpu : yes

fpu_exception : yes

cpuid level : 2

wp : yes

flags : fpu vme de pse tsc msr pae mce cx8 apic sep mtrr pge mca cmov pat pse36 clflush dts acpi mmx fxsr sse sse2 ss ht tm pbe up pebs bts cid xtpr

bogomips : 5399.97

clflush size : 64

cache_alignment : 128

address sizes : 36 bits physical, 32 bits virtual

power management:


VGA compatible controller: Intel Corporation 82865G Integrated Graphics Controller (rev 02)


Multimedia audio controller: Intel Corporation 82801EB/ER (ICH5/ICH5R) AC'97 Audio Controller (rev 02)

(Ezt nem vágom miért intelnek nézi elméletileg ez Sound Max vagyis windows-on az volt)

Alaplapom:ASUSTek Computer Inc.

Product Name: P4P800-VM


RAM:716.9 MiB Swap:1.9 GiB


Aki tud kérem segítsen, remélem ennyi infó elég a gépemről...



2013. aug. 11. 23:21
 1/6 soccerway ***** válasza:

helo

Mit értesz az alatt hogy szaggat, melyik hang szaggat benne amit a másik fél mond, vagy csak a programé? Közben nézd meg a processzor terhelést, nem-e amiatt akad.

2013. aug. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem a program hangja szaggat hanem a partneremét is szaggatva hallom és sokan panaszkodtak hogy ők is szaggatva hallanak engem, amúgy a CPU terhelés hirtelen felszökik százra de azt a pulseaudio csinálja :S
2013. aug. 12. 09:40
 3/6 soccerway ***** válasza:
akkor ezért szaggat, lépj ki minden más programból skype közben. Ha a unity felületes ubuntut használod ezen a gyenge gépen, akkor válts egy kevésbé erőforrás igényesre, pl. ott a lubuntu.
2013. aug. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor ebből a Lubuntu-ból tud valaki nekem linkelni 12.04 LTS-t? mert én csak olyat találtam ami nem az :S
2013. aug. 12. 10:39
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy van rá skype? mármint a Lubuntu is tudja kezelni a .deb csomagokat?
2013. aug. 12. 10:42
 6/6 soccerway ***** válasza:

Igen, ugyanúgy működik az is.


[link]

2013. aug. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!