Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az hogy facebookon...

Miért van az hogy facebookon valakinek 10 valakinek meg 100 lájkja van?

Figyelt kérdés
Mit csinál másképp mint mások? van olyan aki tiszta csunya és 120 lájk. MIVAAAN?hogy az istenbe lesz nekik annyi????????? ez nagyon felidegesít

2013. aug. 12. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne legyen nagyobb problémád :D
2013. aug. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennyit az emberiségről... Szerintem haljunk ki, és hagyjuk, hogy a tengeri csillagok vegyék át a vezető szerepet a bolygón.
2013. aug. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 TigerDemoN ***** válasza:
Fúúúú...az engem is nagyon fel tud idegesíteni..
2013. aug. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én már pszichológushoz járok miatta.


Ha meglátok valakit, aki csúnyább, és több lájkja van, akkor epilepsziás rohamot kapok és mentőt kell hívni.

2013. aug. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Oh, az élet nagy problémái... de most komolyan, szard már le, hogy valakinek több "lájkja" van, mint neked? Nem ettől lesz valaki jobb ember, nem ettől fogja a való életben többre vinni. NE FOGLALKOZZ VELE! Nem ér annyit az egész!
2013. aug. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
konnyu a megvalaszolasa ennek a kerdesnek ha te likeolgatol masokat ok is vissza likeolnak es azt nm nezik hogy hogy nezel ki :D igy vannak a tobb 100 likeok egy kepre :D
2013. aug. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ez csak egy kérdés,nem jelenti azt h nekem 10 lájkjaim vannak:))

amugy meg nem mindig lájkolnak vissza:) beképzelt r**cok

2013. aug. 15. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!