Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell feltelepíteni a...

Hogyan kell feltelepíteni a sims 3 kiegészítőit, ha nem eredetibe van meg a játék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem,hogy a sims 3-nak hogyan kell feltelepíteni a kiegészítőit.A legfontosabb kiegészítő ami kellene nekem az a vár a színpad.

A válaszokat előre is köszönöm :)



2013. aug. 13. 12:24
 1/2 anonim válasza:
szerintem azokat is crackel ni kell,mint a sims 2-t.letöltöd,beírod a kódot,telepíti,letöltöd a cracket,abban lesz elvileg két fájl (a lényeg,hogy a megfelelő kiegészítőhöz a hozzá illő cracket töltsd le,pl a sims 3 vár a színpadhoz a sims 3 vár a színpad crack ,vagy angolul)de a fontosabb az exe fájl.azt másold be a kieg. mappájába,ahonnan indulna ez a kiegészítő,írd felül,és már elvileg megy is.ha telepítésnél több cd-t kér,mindegyik letöltött cd-t külön mountold/csatlakoztasd a Daemon Tools-ba,és onnantól megy...remélem segítettem
2013. aug. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ja,és az exe fájlt (legalábbis sims 2-nél) a TSBin mappába kell másolni
2013. aug. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!