Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Explorer. Exe a windows...

Explorer. Exe a windows kikapcsolásnál nem válaszol, de miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Mindig a gép kikapcsolásnál írja kb 1mp-ig hogy explorer.exe nem válaszol szeretné bezárni? de 1mp-ig jelenik meg mielőtt bármire tudnák kattintani el is tűnik és írja a Windows leáll.


Egy xP SP3..


nem hinném hogy vírus lenne, bescanneltem és nem vírusos (azaz VT-n 46/1 de egy másik explorer.exe-t is bescaneltem egy másik gépről ami frissen lett újratéve annak is 46/1)


Szerintetek mi lehet a baj?


Tesztként létrehoztam még1 felhasználót és abban nem írja ezt a hibát :o



2013. aug. 15. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem probléma. Nekem pl. az utorrent-re szokta kikúrni ezt az üzenetet, meg a Firefox-ra. Általában akkor jön elő, ha nem zárom be, és úgy kapcsolom ki a gépet egyből. Idő kell neki míg leállítja.

Örülj, hogy nem valami komolyabb fájl van ott. :D Nem kell foglalkozni vele. Ha leállítja, akkor nincs baj.

2013. aug. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
explorer.exe nem az internet Explorer hanem a tálca, és ez egész komoly rendszerfolyamat.
2013. aug. 15. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Fingom nincs akkor. Én éltem sokkal ócskább géppel is, örülj, hogy ez a legnagyobb baja.

Mellesleg én úgy tartom, félévente célszerű újrahúzni a rendszert (win reinstall). Letakarodik a sok szir-szar.

2013. aug. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Megvolt mi a baj... az asztalra sok dolog ki volt rakva, csak a gyors indítást hagytam benne és így jó lett..


Ha nem akarod félévente újrarakni akkor:

Minden héten

CClenar végigfuttatása

Vit Registry fix végigfuttatása

Vírusírtó végigfuttatása (pl AVG free is jó)

lemez tör ment

lemezkarbantartó

böngészési előzmények törlése

2013. aug. 16. 17:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem sokat ér ez a sok vacak. De ne csodálkozz, ha befagy az asztalod. Na meg nekem magyarázol, mikor te teszel fel ilyen kérdést. :D
2013. aug. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!