Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows XP újratelepítés...

SilentKnihgt kérdése:

Windows XP újratelepítés közben mi a probléma? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Újratelepítés közben, miután a partició formázás megvolt újraindult a gép (eddig nincs is probléma). Bootolás közben egyszercsak mintha elmenne az áram lekapcsol a gép. Akárhányszor próbálom bootolás közben mindig ez történik. Tehát a gép újratelepítésének kb. a felénél megakadt. Esetleges hibákat,megoldásokat várok. Sűrgős:)

2013. aug. 16. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáltad másik telepítő cd-vel? Korábban ez a cd működött? Tehát magyarul a tényleges telepítés nem kezdődik, csak felmásolja a szükséges fájlokat és újraindul és game over hmm...reménykedjünk, hogy csak a cd rossz. Először is szerezz másik lemezt szerintem.
2013. aug. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, próbáld meg més esetleg azt, hogy újraparticionálod, és nem csak formázod, aztán ha semmi változás, jöhet az új lemez.
2013. aug. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam már másik CD-vel szinte rögtön a probléma után és ugyan az. Ahogy írtad csak másol aztán amikor a tényleges telepítés kezdődne elkezd bootolni majd kb egy 2percig a Windows XP Professional felirat alatt nézegetem,ahogy a ''kék kis csík'' töltöget majd ahogy befejezi szépen leáll az egész gép.
2013. aug. 16. 17:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez lehet hardveres hiba is. Pl. a winchester sz@rakodik, esetleg hűtési probléma.
2013. aug. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!