Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől kapcsol be a gépem...

Mitől kapcsol be a gépem lassan? (bőveeb lent)

Figyelt kérdés
Kaptam egy gépet, tök jól működik meg minden gyors is, csak baj van a bekapcsolással, mikor bekapcsolom és beütőm a jelszót 1 percig kb írjua hogy üdvözöljük, majd bejön a háttérképem az egérrel, de az ikonok nem jönnek be, kb várok olyan 5-10 percet s utánna jelennek meg az ikonok az asztalon, meg a start menü gombja is. Nem tudja valaki hogy ez mitől van? ja a rendszer kb 1 hónapja van rárakva

2013. aug. 23. 13:23
1 2
 1/11 soccerway ***** válasza:
lehet hogy tele van vírussal
2013. aug. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 soccerway ***** válasza:
a windowst 1 nap alatt is tönkre lehet tenni
2013. aug. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
van, vírusírtó progi a gépemen, attól nem hiszem, és mitől tettem volna tönkre a windowsot? mitől? talámn attol hogy kicseréltem a dvd meghajtót egy olyanra ami tud írni?
2013. aug. 23. 15:01
 4/11 soccerway ***** válasza:
azzal lehet többek között leamortizálni hogy a használója feltelepít rá olyan dolgokat, amikről azt sem tudja mi, ezek eléggé lelassítják. (nézz bele a programok eltávolításába, hány toolbar és hasonló 'pc defender' stílusú ismeretlen program van felrakva?) Ez a legáltalánosabb de nálad lehet más rontotta el.
2013. aug. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
megnézem , játék letonthatja? van négy játékom
2013. aug. 23. 16:53
 6/11 soccerway ***** válasza:
4db. vírusmentes játéktól nem lesz lassú a rendszer.
2013. aug. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
bementem, találtam 3 toolbar programot, kitöröltem, de honnan tudom mi ismeretlen?
2013. aug. 23. 16:59
 8/11 levis56 ***** válasza:
Csinálj egy vírus és kémprogram keresést,azért mert van vírusírtód még tele lehet fertőzéssel a gép,még a fizetős vírusírtók mellet is le kell néha futtatni on line víruskeresőt pláne ha lassú a gép ez az első jele a fertőzésnek ,de egy rendszerkarbantartás töredezettség mentesítés is használ a gép gyorsaságának.
2013. aug. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 levis56 ***** válasza:
Amiről tudod hogy nem te telepítetted az ismeretlen,a programok telepítése és törlése programban.
2013. aug. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget, kitöröltem azokat a programokat, amiket nem én telepítettem és három toolbar programot, most tökéletese működik, bejön normálisan kb 2 perc alatt, köszönöm mégeyszer :)
2013. aug. 24. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!