Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy Galaxy Gio típusú...

Van egy Galaxy Gio típusú mobilom 2 év garanciával, a vásárlás napja 2012. 04. 03. Ezt a garanciát mikor érdemes elbukni custom rom telepítéssel?

Figyelt kérdés

Ez a telefon még egyszer sem romlott el. Ha már eddig nem kaptam választ arra, hogy hogyan lehet újra garanciálissá tenni a telefont... Maclaw-os romot tennék rá. Van egy ötletem a visszaállításra, de még nem tudtam meg, hogy jó-e:

Visszarakás előtt triangle away, majd a sammoblie-ról (samfirmvare) letöltöm a 2.2-es romot. Felteszem, majd kiessel felfrissítem 2.3.6-ra, mert akkor (szerintem) le fogja cserélni gyárira a kernelt és a recovery-t is. Max mondom a szervízben azt mondom, hogy a gyári beállítások visszaállítása nem oldotta meg a problémát.


2013. aug. 24. 13:40
 1/3 Komplikato ***** válasza:

"hogyan lehet újra garanciálissá tenni a telefont... "

Visszateszed a gyári romot amit az összes buherálás ELŐTT elmentettél, nem?

2013. aug. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké, de a custom binary counter, a Clockworkmod és a nem gyári kernel árulkodik...
2013. aug. 25. 13:27
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy az én módszerem nem jó?
2013. aug. 25. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!