Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop vásárlás előtt állok....

Laptop vásárlás előtt állok. Tudnátok segíteni, hogy milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azért kérem a segítségeteket, mert én nem nagyon értek ezekhez a dolgokhoz. Szeretnék egy jó kis laptopot nagyjából 150, max 200 ezres árkategórián belül. Nem nagyon kellene másra, csak internetezésre meg ilyen alap dolgokra, de fontos, hogy jó minőségű legyen. Microsoft operációs rendszere legyen. Nem fontos, hogy csillivilli legyen, a lényeg, hogy megbízható minőségű laptopot tudhassak magaménak. Előre is köszönöm a válaszokat.
2013. júl. 11. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:

DELL 150+ os kategóriába nézelődj, illetve toshiba ami szerintem 200 alatt szóba jöhet.

Nekem ami többször is csalódás volt eddig: hp, asus.

Most dellem van, teljesen jó.

2013. júl. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nehéz döntés. Én csalódtam az ACER és DELL márkákban, túl műanyagok voltak, nem is bírták sokáig a harcteret.
2013. júl. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem alu házas dell van :)

Műanyag laptopot soha többé nem veszek.

190 ért vettem amúgy némi kedvezménnyel.(dell vostro 3460)

2013. júl. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 200-as asusom van. Minőségi, gyors, strapabíró és nem melegszik
2013. júl. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!