Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » GTA San Andreas notebookon?

GTA San Andreas notebookon?

Figyelt kérdés

HP630 notebookom van, melynek a következő paraméterei vannak:

- Intel Pentium Processor B960 (2M Cache, 2.20 GHz)

- Intel HD Graphics Family

- 4 GB RAM

- Windows 7 32 bit


Tudom, hogy egyáltalán nem jó játékra, hiszen az integrált kari nagyon gyenge, viszont sok videót láttam, ahol régebbi játékokkal játszanak vele.

Én a GTA San Andreas-szal szeretnék néha játszani rajta. Leellenőriztem a www.systemrequirementslab.com-on, hogy elmegy-e a játék, s az oldal azt írta, hogy még az ajánlott rendszerkövetelményeim is megvannak hozzá.

Ki is próbáltam; simán fut a játék, viszont elég pixeles, vagy hogy is mondjam. Rendesen látszódik a képernyőn a négyzetrács. Ha jobb felbontásra állítom, akkor szebb, viszont úgy is észlelhető a négyzetrács. Úgy néz ki, mint ezen a videón: http://www.youtube.com/watch?v=VNnxt9bj0Gg


A kérdésem az lenne, hogy ez normális? Úgy értem, hogy ez természetes egy ilyen vezérlőnél, vagy tönkreteszi az integrált karit?


A válaszokat előre is köszönöm.



2013. aug. 24. 17:04
 1/1 anonim válasza:
Ilyen eset nekem is volt és nekem nem integrát videokártyám van. Azt ajánlom vedd fel a legmagasabbra a grafikát és ha ez nem oldaná meg akkor lépj ki és lépj be újra a játékba az újabb beállításokkal. Nyugi nem fogja elrontani. :)
2013. okt. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!