Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win XP asztalára szeretnék...

Win XP asztalára szeretnék mini képeket rakni, kb. mint az apple op. Rendszerében lehet (nem ismerem, csak láttam az ismerősöm gépén). Lehet ilyet valamilyen software segítségével?

Figyelt kérdés

#mini ikon xp asztal #képikon xp asztal
2013. aug. 26. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. aug. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. aug. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi, feltettem, tetszik, de ezek ikonok.

Én olyan programot keresek, ami kifejezetten arra van,

hogy az asztalunkon láthassuk pl. a személyes képeinket, általunk kiválasztott tetszőleges képet, tetszőlegesen elrendezve. Mint az Active desktop album, csak ebben annyira szabadon nem lehet rendezni.


Ill. érdekelne az is, van -e olyan program Xp- hez, amivel szintén ezt lehet tenni, csak mozgó gifeket, vagy egyéb mozgó képeket is ki lehet tenni úgy, hogy valóban mozgónak látjuk?

Az említett programnál képként lehet .gif -et betölteni, csak sima képként jeleníti meg az asztalon.


Köszönöm a válaszokat!

2013. aug. 27. 23:10
 4/5 anonim ***** válasza:
wallpaper master?
2013. szept. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A W.M. másra jó.


Tényleg az Active Desktop az egyetlen program, amit erre a célra találtam.

(Be lehet állítani a háttérképet (a háttérképet, amiket egy mappába gyűjtöttél), és ki lehet választani képeket (külön mappába), amik a háttérképen lesznek és ezeket az editorban lehet elrendezni a képernyőn, de csak azt lehet elrendezni, hogy a képek hol legyenek majd és mekkorák legyenek, azt úgy látom nem, hogy melyik kép hol legyen. A program "választja ki", melyik kép hol lesz és egy kép több helyen is szerepelhet.

Tetszik ez a program, csak szeretném én magam kiválasztani, hogy melyik kép hol legyen, hol, hány helyen szerepeljen. Az már csak plusz, ha mogzgó .gif-et is be lehet rakni.

2013. szept. 9. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!