Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy laptopom hogy tudnám...

Van egy laptopom hogy tudnám kijavítani? (többi lent)

Figyelt kérdés

meg csinálták a laptopomat szervízbe 30 ezerért új videó kártyát cseréltek benne. amiről sző van: Acer Aspire 5520G

na szóval meg csinálták de kivettek belőle 1gb ramot lecsérlték a videó kártyát ami 512mb-os NVIDIA GeForce 8400M G-s volt de most ami benne van az csak Acer Aspire 7520 még ez se gond. Na most akkor elkezdem mondani mi a hiba:

- windows 7 server pack 1 van rajta server pack 3 helyett

- a videó kártyára nincs fel telepítve a megfelelő illesztőprogram

- egy normális 3D-s játékot nem bír elvinni (régebben akadás nélkül vitt mindent)

- vissza vittem a laptopot a szervizbe hogy javítsák ki a hibákat mert átvertek.

- erre ők azt mondták hogy nem írták fel mit tudod a laptopom ezért ők nem vállaltak rá garanciát. (pedig azt mondták hogy fél éves garanciát adtak rá)

-a laptopomon rajta van a gyári cimke amin le ír pontosan mindent hogy mi van/volt benne

-SZÓVAL nagyon elvagyok keseredve és nem tudom meg csinálni a laptopot :/ nem tudom hogy kell fel frissíteni az illesztőprogramot (alap frissítést próbáltam de hiába mert azt írja ki hogy már a legujjabb verzió van rajta)

- úgy hogy kérem segítsetek hogy fel tudjam frissíteni a laptopomat vagy legalább csak annyit hogy egy normális 3D-s játékot vigyen pl.: Conter Strike 1.6-ot



2013. aug. 27. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Uszítsd rájuk a fogyasztóvédelmet. Vagy kezdetben fenyegesd meg vele a szervizt.
2013. aug. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
inkább nem fenyegetek senkit se. utána meg járjak a rendőségre meg a bíróságra nekem nincs erre időm
2013. aug. 27. 11:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Fogyasztóvédelemmel nyugodtan fenyegetheted. Amiatt nem kell bíróságra menni. Vagy betojnak és megcsinálják rendesen, vagy feljelented őket a fogyasztóvédelemnél, onnantól meg már maguktól teszik a dolgukat. Lehet, megbírságolják őket.
2013. aug. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"- windows 7 server pack 1 van rajta server pack 3 helyett "


Úgy tudom Windows7-hez egyetlen service packot adtak eddig ki, a server pack nemtudom mi.



" a videó kártyára nincs fel telepítve a megfelelő illesztőprogram "


Töröld le a régit, aztán két kattintás leszedni a gyártó weboldaláról. Nehogymár ezért szervíz kelljen.



"- egy normális 3D-s játékot nem bír elvinni (régebben akadás nélkül vitt mindent) "


Előző pont következménye.



"pedig azt mondták hogy fél éves garanciát adtak rá"


Garanciát papíron adja az ember, nem szóban.

2013. aug. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
adtak papírba is csak nem írták alá -.- és későn vettem észre. amúgymeg van windows 7 server pack 3.
2013. aug. 28. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!