Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy lehet kijavítani a...

Hogy lehet kijavítani a leírásban lévő wordpress php hibát?

Figyelt kérdés

wordpress 3.5ötöt használok Ifeutures sablonnal és problémám van a módosításokkal amiket végre hajtok.

Pl ha szerkeztek egy posztot az vagy végbe megy vagy nem,de egy esettben sem tér vissza a szerkeztőm csak egy fehér hátteret látok.

Debug módban a következőket írja:

Notice: get_bloginfo was called with an argument that is deprecated since version 2.2! The siteurl option is deprecated for the family of bloginfo() functions. Use the url option instead. in /home/epicworl/public_html/wp/wp-includes/functions.php on line 2908

ďťż

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/epicworl/public_html/wp/wp-includes/functions.php:2908) in /home/epicworl/public_html/wp/wp-includes/pluggable.php on line 876



#Wordpress #wordpress php hiba #php error
2013. jan. 2. 23:18
 1/9 anonim válasza:
Az okosok azt írják, frissítsd a témát. Esetleg kézzel keresd meg az összes bloginfo('home'); sort, s cseréld ki erre: bloginfo('url'); (egy próbát megér - biztonsági mentésről ne feledkezz!)
2013. jan. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Esélytelen hogy átnézzek 5000 program kódot...

Téma frissítés sem lehetséges ugyan ezen okból

2013. jan. 3. 01:47
 3/9 anonim ***** válasza:
A billentyűzet search --> replace azt hiszem a ctrl+h gombokkal tudod előhozni jegyzettömbben, de gondolom a webes szerkesztő felületen is használhatod... így már csak 10-50 file-t kell megnyitni.
2013. jan. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szvsz a karakterkódolás UTF8 BOM-mal, és ez okozza a problémát.

Próbáld meg UTF8 BOM nélkülivel!

ďťż miatt a fejléc már elküldődik és ez fogja okozni a problémát.

Egyébként ez itt le is van írva a hibaüzenetben.

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/epicworl/public_html/wp/wp-includes/functions.php:2908) in /home/epicworl/public_html/wp/wp-includes/pluggable.php on line 876

2013. jan. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

És melyik fájlt kel át kódolni utf8 bom nélkülibe?

header.php?

2013. jan. 3. 18:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik php állományt sem célszerű így hagynod.
2013. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

a módosítástól belépni se lehet szóval ujra raktam a motort.

Betudok lépni de a probléma maradt.

Megnéztem mivan a 2908.sorban, semmi olyan nincs amit akar tőlem...

2013. jan. 3. 20:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Úgy látom, hogy még mindig nem érted, hogy kimenetre küldés után már nem lehet módosítani a fejlécet.

Itt egy kis olvasni való.

[link]

Ha ezt elolvastad, akkor már értened kéne, hogy ez okozza a problémát: ďťż

Annak pedig nem kéne óriási problémát jelenteni a weblap működését olletően, hogy milyen a karakterkódolás.

Lényeg, a BOM-ot takarítsd ki!


Remélem azért olyan alap dolgokkal tisztában vagy, hogy mi az a HTML kimenet, mert ha nem akkor előbb az alapokat kellene átnézned, pl hogyan is kommunikál kliens, szerver stb.

2013. jan. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Html weblapot már írtam,most próbálkozom a wordpress motorral,de eléggé gagyi lehet ha ilyesmi meg akasztja.

Pluszban találtam egy plugint ami nem tetszik neki.

Akinek van egy kis szabad ideje szóljon és átküldöm 700 sor körül van

2013. jan. 3. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!