Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megnézni, hogy a...

Hogyan tudom megnézni, hogy a windows 7 telepítő dvd 32 bites vagy 64 bites? (nem eredeti a dvd)

Figyelt kérdés
2013. aug. 27. 16:57
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

Pl. a mérete árulkodhat. Ha nem valami taknyolt verzióról van szó, akkor a 32-bites mérete 2,x GB a 64-bites 3,x GB.

Ezen kívül a 64-bites setup.exe -je nem indul 32-bites rendszer alól. Valamint nyilván a DVD -n található doksikba is olvashatsz erről, de ez utóbbi nem biztos.

2013. aug. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi leírás a dvd-n. Szóval akkor azt mondod, hogyha a dvd 64 bites (a gépemen most 32-es van) akkor nem fogja engedni a telepítést?
2013. aug. 27. 17:06
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

Csak tesztképpen mondtam, hogy így is kiderítheted.

A telepítést úgyis csak DVD -ről boot -olva célszerű elvégezni. Úgy pedig el fog indulni, ha van 64-bites utasításkészlete a procidnak.

2013. aug. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Beteszed a futó oprendszer alatt és elindítod a setup.exe-t. Ha elindul akkor 32 bites a telepítő, ha nem akkor ki fogja írni, hogy nem indul, mert a telepítő 64 bites. Probléma megoldva...
2013. aug. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 pipiiikukac válasza:
100%

Számítógép\(dvd meghajto betű jele)\sources\idwbinfo.txt

vagyis dvd,jobb gomb megnyitás,sources mappa,majd az idwbinfo.txt megnyitása például Jegyzettömb-el

2013. nov. 8. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!