Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nektek tetszik ez a blog? Ha...

Nektek tetszik ez a blog? Ha igen akkor írjatok megjegyzést.

Figyelt kérdés
Itt a link: [link]

2013. aug. 29. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon kicsik a betűk, ennek neki sem futok beleolvasni.
2013. aug. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 edemmester ***** válasza:
82%
Szia! A design jó, tetszik, egyedi. A navigációval minden rendben, mindent könnyen meg lehet találni ami kell. (esetleg még talán egy keresőmezőt be lehetne tenni valahova szerintem. Az egy blogon sem árt ha van.) A tartalom is jó. Minőségi és igényes munka. VISZONT: Sem ezek a nagyon kis betűk, sem a nagyon nagy betűk nem jók. Keresd meg az arany középutat. Használj pl. valami ittenihez hasonló, vagy talán egy nagyon kicsit kisebb betűket. Amúgy hajrá, sok sikert! Ha segítség kell, írj privátban!
2013. aug. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
elolvastam azt a szöveget, ami a fejléc alatt van, és megszületett a véleményem: akár mennyire is jól írsz, engem nem érdekel az ilyen tucat téma.
2013. aug. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kérlek csinálj nagyobb betűtípust, mert érdekel. Ránézésre. Hogy utána mi lesz, nem tudom. Most arra gondolok; Öreg koromra az orromig sem akarok látni? Lécci, nagyobb betűtípust! Köszi :)
2013. szept. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a nagyobb betűtípuson pedig már dolgozom :)
2013. szept. 20. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!