Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez fekete halál? Mi a teendő?

Ez fekete halál? Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Acer laptopomon mostanában furcsa dolgok történnek: indításkor az üdvözlőképernyő után fekete kép, csak a kurzor látszik, feladatkezelőt meg tudom nyitni.

Eddig egyszer volt csak, hogy fekete maradt a kép, máskor, amikor elindítottam, pár perc alatt visszajött az asztal képe,és rendesen működött.

A kérdésem az lenne: mit kell tenni ilyenkor? Az újratelepítés segít ezen a hibán, vagy ez alkatrész hiba?



2013. aug. 29. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:

A "fekete halál" (ha a black screen-t érted ez alatt)esetén úgy tudom nincs kurzor, és csak a RESET segít, nincs feladatkezelő, legalább is nem látszik, mivel nincs kép.

Hardveres probléma.

Ha van kurzor, feladatkezelő, akkor még van remény.

Én első körben megpróbálnék egy újratelepítést. Aztán meglátjuk hogyan tovább.

2013. aug. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még ezt találtam. A dolog szépséghibája , hogy a jelzett linken én nem találtam semmit.
2013. aug. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor elsőként újratelepítem!
2013. aug. 29. 18:39
 4/7 anonim válasza:
nekem is volt ilyen . nekem az volt a baj h túl töltöttem az aksit . kapcsold be a laptopot és hagyd úgy 1 idejig aztán majd helyre áll . legalábbis nekem ez volt a probléma.
2013. aug. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy tényleg aksi gond, így most nem volt gond. Az újratelepítéssel akkor még várok, megfigyelem még a gépet pár indításkor.
2013. aug. 31. 03:11
 6/7 Olti László válasza:
Nem hiszem, hogy táptúltöltés lenne a gond, mert az asztali PC-ken is jelentkezik a probléma. Én is épp ezzel küzdök.
2015. márc. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Olti László válasza:

[link]

Talán ez?

2015. márc. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!