Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy moderátor...

Mit csináljak, hogy moderátor lehessek?

Figyelt kérdés
Van torrent oldal ahol moderator akarok lenni és van valakinek valamilyen ötlete hogyan legyek az. Valamit tennem kéne az oldalért de nincsen ötletem.
2009. nov. 1. 06:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű, legyél jelen a fórumokon, segíts nagyon sokat, és alakíts ki jó kapcsolatot a többi moderátorral. Ha érdemesnek tartanak rá, ők fognak felkérni.

De ne nagyon vágyakozzál ilyen titulusra, hacsak nem akarsz órákat a gép előtt ülni minden nap, warnolgatni meg fórumozni. Moderátornak lenni nagyon fárasztó, én is voltam, abba is hagytam hamar. Az lehet mod, aki időmilliomos.

2009. nov. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz moderátor lenni?
2009. nov. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akarj moderátor lenni ha egyszerű, önálló gondolatokat nem vagy képes magadban megfogalmazni.
2009. nov. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mit ahogy az első válaszoló írta én időmilliomos vagyok és van egy kedvenc oldalam amin moderátor akarok lenni és még jobb társaságot kialakítani.
2009. nov. 1. 13:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Legyél fenn az oldalon, amennyit tudsz. Az újakat segítsd, a vitákat simítsd el, ne vitatkozz senkivel. A férjemet is így kérte fel moderátornak az egyik oldal Adminja.
2010. ápr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!