Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a baja az alaplapnak?...

Mi a baja az alaplapnak? Minden hibát kizártam már.

Figyelt kérdés

Kezdem az elején. Az alaplap alapból lassú volt. Első indításkor fekete kép, majd 10 mp. múlva elindul. 2 hónapig hibátlanul ment. Tegnapelőtt még jól ment. Másnap bekapcsoltam, és használat során, pl. játék közbe leállt. Újraindítottam, stb. 3 óra múlva ismét leállt. Később már nem is töltötte be a Windows-t. Aztán volt hogy már a legelején lefagyott. A legkomolyabb dolog most van. Nem ad képet sehogy, sőt még leállítani, újraindítani se lehet.

Monitort leteszteltem másik géppel, megy. Másik videókártyával próbáltam, nem megy. Ramok hibátlanok. Tápegység működik, tesztelve volt másik géppel. HDD cserével sem megy. Alaplapra gyanakszok már csak.

ECS Geforce6100SM-M2

Athlon X2 5200+ 2,8 Ghz.

9600 GT 512 Mb

250 Gb 100% HDD


2013. szept. 1. 19:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!