Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mekkora a megfelelő hőmérsékle...

Mekkora a megfelelő hőmérséklete a merevlemeznek, a procinak és az alaplapnak?

Figyelt kérdés
És mi az az :MCP 39 °C (102 °F) , everest ultimatet használok és nem tudom mit jelent az MCP .
2011. dec. 2. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem alaplap vagy memória, esetleg a HDD típusjelzésére tippelnék, nekem nincs ilyen, bár én aidát használok. A processzorok hőmérséklete mind a normál üzemi, mind a maximális márkánként és típusonként elég eltérő, és más mobil illetve asztali prociknál, de mondjuk egy 45-50° mindegyiknél elfogadható még. A HDD nálam 25-30 között mozog szobahőmérsékleten normál használat mellett, 60° fölé viszont nem nagyon szerencsés melegednie.
2011. dec. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké , köszönöm a választ , akkor szerintem nincs miért aggódnom mert a procim ( AMD Sempron 130) átlag 25 celsius fokos , ha játszok sem megy 30 -on felül , a merevlemez meg max 30 fokos .
2011. dec. 2. 16:03
 3/3 Rideg Patrik válasza:
Nincs miért aggódnod ;)
2013. máj. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!