Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Alapjába véve csendes a...

Alapjába véve csendes a laptop-om. Viszont nemrég észrevettem, hogy néha hangosabban kezd el búgni pár másodpercig, majd abbahagyja, később megint. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Az sem hangos búgás, de azért észrevehető, mivel nem szokott ilyet csinálni, csendes kis gép.

És időközönként csinálja.


2013. szept. 3. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet túlpörög a ventije, vagy a HDD. Milyen laptop pontosan, és kb honnan hallod a zúgást?
2013. szept. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem nagyon értek hozzá :D

Amúgy lenovo márkájú. Nem is tudom pontosan honnan hallom, úgy az egész gépből..vagy úgy kb középtájékon. De mondom, nem vagyok biztos benne, honnan jön a picit hangosabb zúgás.


Amúgy érdekes, mert van, hogy hozzá sem nyúlok, mást csinálok éppen, ott van mellettem, és hallom, hogy egyszer csak elkezd néhány másodpercig hangosabban búgni, aztán az egyre halkul.

Mert hallottam, hogy ha megnyitok valamit vagy más egyebet csinálok a gépen...mondjuk játszok, az jobban megterheli a gépet és gyorsabban fel is melegszik, ezáltal jobban dolgoznak a ventilátorok. Így van? :D

De mikor nem csinálok vele semmit...csak pl mondjuk meg van nyitva a böngésző, és úgy hagytam.


Csak nem hallucinálok :D


19/L

2013. szept. 3. 19:01
 3/3 anonim válasza:
Nincsen baj. Ez a laptopokhoz tartozik. Feltételezhetően vmi olyat csinálsz, ami jobban terheli a gépet.
2013. szept. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!