Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha a Nexus 7 tabletemhez nem...

Ha a Nexus 7 tabletemhez nem eredeti töltőt veszek (5V/2,1A) vajon fog vele tölteni? Az eredeti 5V/2As. Esetleg valaki nem próbált hasonlót? :D

Figyelt kérdés
Sajnos az eredeti töltőm nincs meg,mobil töltővel pedig ami 1As vagy fél napig tölt:/ Ez a töltő sokkal olcsóbb lenne mint ha eredetit veszek,de nem tudom hogy megéri-e. :/ És az az számít valamit vagy baj hogy nem 2es hanem 2,1As?

2013. szept. 4. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Az nem számít, ha 100mAh-val több, gyak. 1000-el is több lehet elvileg. Én 3000mAh-s töltővel töltöm a tabletem, igaz abban csak egy 3300mAh-s akku van, de órán belül fullra tölt. Más is írta már itt, hogy nem eredeti töltővel tölti a nexust, nem hinném, hogy probléma lesz belőle, csak ne Kínából rendeld, mert ők rendszerint csak ráhazudják a 2Ah-t!
2013. szept. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!