Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért rossz mindenki szerint...

Miért rossz mindenki szerint a Windows 8, mint a korábbi Windowsok?

Figyelt kérdés

(Elvileg) a Minecraft készítője szerint is rossz, hogy mért nem tudom. Én most is azt használok, és szerintem gyorsabb, jobb az elődeinél, a kezdőképernyő testreszabhatóbb, mint a

Start menü, és nem értem mért mondják ezt az emberek(még akkor is, ha ki sem próbálták). Szóval köszönöm a válaszokat előre is.



2013. szept. 5. 15:13
 1/9 anonim válasza:
0%
Rosszul kezeli a legtöbb hardvert. Tapasztalat.
2013. szept. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt használok és suerintem sokkal jobb mint a többi és jóval gyorsabb.
2013. szept. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: kifejtenéd bővebben? Mert nekem jól kezeli a hardvereket, nem tudom neked a "tapasztalat" mit jelent, de nekem jó, szóval ne általánosíts!

Köszönöm-_-

2013. szept. 6. 12:46
 4/9 anonim ***** válasza:
5%
Nem rosszabb, csak érintőképernyőre való.
2013. szept. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezö ! Nekem is windows 8 került a gépemre a vista helyet. ami szar volt az a windows 7. Én mindig azt hittem vistát használok de már nemkaptam rá internet explorer 10 et csak mozilla, googlecrome. A windows 8 teljesen jól teljesit neró, nintendó emulátor, letöltésvezérlö ami az online sorozatokat szedi formatfactory. szóval nekem minden müködik rendesen. Gyorsan bekapcsol max 10 másodperc és gyorrsan leáll az is szintén 10 másodperc. mivel sietek ezért nekem nagyon is jóljöt ez a windows 8 és start menü is van benne hasonloan néz ki mint a win 7 csak mikor netezek nemlátszik át a lomtár stb. Én már nemrakom vissza a vistát és az új gépre frissen gyártot alaplapok is jobban szeretik a win 8 at. Win 7 tek gondok voltak nálam az ismerösöm aki informatikus win 7 tel nembirta látatni a 2 terrás winchester, windows 8 hüségesen beolvasa, szóval én leszarom ki mit mond nekem jó a win 8 akinek nem az meg használjon amitakar nem ?
2013. szept. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ja bocs a win 7 3 terrát nemképes vadonat új fépen kezelni,win 8 viszont igen. na ere varjon valaki gombot D D
2013. szept. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%

"na ere varjon valaki gombot D D"

Erre még úgy menne is, de a te "szakmaiságodra" egy élet is kevés lenne.

2013. szept. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

tegnapelőtt 14:36


Ez most valami vicc volt? Szakmaiság a köbön.

2013. szept. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Látom nem esett le... de amíg itt bárki bármilyen OS-st szid elterjedt indok nélkül az addig vicces. A "kolléga" már sokszor leírta egyéb kérdéseknél, hogy a win 7 fos. Nagyon szép a szubjektív vélemény, de akkor ezt külön jelezzük.


Aztán meg ez a válasz 100%-ban hasznos volt...

"ja bocs a win 7 3 terrát nemképes vadonat új fépen kezelni,win 8 viszont igen. na ere varjon valaki gombot D D"


Mert nyilván csak OS hibába lehet itt belefutni(a második tagmondatra meg ne mondjuk semmit a két smile-al).

2013. szept. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!