Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Írjatok nekem olcsó és mégis...

Írjatok nekem olcsó és mégis jó gamer-konfigot?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy karácsonyra új számítógépet szeretnék de valami olyasmit ami 2év múlva is megállja majd a helyét játékok terén kiegészítők monitor meg ilyenek nem érdekelnek csak maga a konfig és az ár az olyan 100 ezert körül legyen.
2009. nov. 2. 17:05
 1/1 anonim válasza:
Hagyd meg a régi géped és vegyél egy uj 250gb playstation3-at kb 75.000ft Meglepődsz mire képes a cucc! Elötte én is gépen nyomtam, de miota van ezzel kelek, ezzel fekszek. A joyt meg kell szokni de rohadtul bika gép, és kismillió dolgot lehet vele csinálni. 100.000ft-ért nem nagyon kapsz gamer gépet hisz egy jobb videokari 50.000-nél kezdödik.
2009. nov. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!