Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Metin2, Nem tudok dönteni egy...

Metin2, Nem tudok dönteni egy pár dologban. Valaki tapasztalt játékos tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Szeretném komolyan elkezdeni a Metin2 eredetibe a Pegasus szerveren. Nem tudom eldonteni melyik birodalmba mennyek. Legnobban a Sárga és a Vörös tetszik. Azt tudom ,hogy a Sárga a vallás a Vörös a kereskedelem a Kék pedig a hadsereg. De ez megis nyílvánul valahol? Például olvastam ,hogy a Vörösök nél nagyob a központban a PvP mentes terület. A Kékeknél meg pont ,hogy kisseb. A Sárgáknál miben másabb? Nem tudok dönteni ,hogy Pirossakal legyek vagy a Sárgákkal. Minden képpen harcost akarok kezdeni. De ott meg azt nem tudom eldönteni ,hogy mentális (aminek a védelme nagy) vagy tesi (támadásban erős) legyek? A KK sokkal többe kerülnek a Testinél , mint a mentálisnál? Melyiket érdemesebb kezdeni?


Kéren tapasztalt játékosok írjanak. Köszönöm.



2013. szept. 8. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Énis pegán játszottam, szóval pár tapasztalat:


Kékek vannak a legtöbben, aztán prios az közepes, és végül a sárga a legkevesebb. Ez a vallás meg kereskedelem duma hüyleség, csak hülye marketing duma. Mindegyik birodalomban lehet PVP-zni, és mindegyik birodalomba van piac, kereskedelem, war, hadsereg.


Ha tömegnyomort akarsz akkor kék, ha közepeset akkor piros, ha pedig nyugodtan akarsz ahol alig van ember az a sárga.


Testi vagy menta? Én mentát javaslom. Igen a testinek drágábbak a KK-k + PVM-ben (mobozásban) nem olyan jó, míg a menta jó PVP és PVM-ben is! Bár testivel 30-ig gyorsan fejlődnél, de 30 fölött elég nehézkes lesz, és ott jobb a menta már, feltéve ha az erős testet húzod első skillnek.

2013. szept. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia. Köszi a válaszod. Sárgákhoz mentem és a mental harcost választottam. Jelenleg 5 szintű vagyok. :D

Még egyszer kösz a választ. :-D

2013. szept. 8. 21:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó döntés:) Először az erős testet húzd ki M1-ig (törekedj rá hogy 17 ponton váltson mindegyik skill és ne többön), utána jöhet az áthatolás M1-ig, majd a heves csapás, és végül a dübörgés. Én ezt a sorrendet javaslom.


Meg javaslom itt olvasgass: [link] Ez a játék fóruma, ide írják ki az eventeket is.

2013. szept. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!