Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Eredeti windows wistam van az...

Eredeti windows wistam van az emachines acer laptpomon. Programozoval rátetettem a Windows 7et mert jobban tetszett. Most a wistat szeretnem hogy ne kerje a termek kulcsut a windows 7hez. Lehetseges?

Figyelt kérdés
Windows wista homw premiumhoz a laptop hátuljan egy matiriica van koddal!! Pár éve vedtem 30.000 ért. De én cdt nem kaptam hozza! euronicban kaposváron. A kod megvan. mi a teendő? 25/L
2013. szept. 8. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:

1. lepes: Megtanulsz helyesen irni.

2. lepes: Ha helyesen irsz,akkor megfogalmazod ujra ezt a kerdest es leirast.

bocsi az ekezet hiany miatt,de telefonrol irom ;)

2013. szept. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 belapus ***** válasza:

Aki feltette a Windows 7-est - ha nem törölte le a Recovery partíciót - biztosan meg tudja csinálni.

Vagy be kell szerezni egy Vista telepítőlemezt, és a telepítés után a kódoddal aktiválni.

2013. szept. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem köszi.
2013. szept. 8. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!