Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Age Of Empires 3 Gamerangeren?...

Age Of Empires 3 Gamerangeren? Mi a teendő ennél a hibánál? Részletek lent:

Figyelt kérdés

Hali!.. Elkezdtem Age Of Empires III-zni.. kiszeretném próbálni Gamerangeren másokkal is játszani, de van egy bökkenő, még pedig az, hogy nem tudok felcsatlakozni..

1.


Elsősorban, ha sikerül felcsatlakoznom magához a szobához, a LAN nyomása után nem indul a játék, hanem(kép):

[link]

Azaz "You Have lost Network Connectivity ... ellenőrizd az internet kapcsolatokat és lépj újra"

Ez ellen mit tudnék tenni? Szeretnék játszani..


2.


A másik az, hogy kirúgnak, kickelnek egy szobából, és azt írják, hogy italic, vagy még azt sem teszik, nos gondolom nem az olaszra gondolnak, hanem, hogy dőlt betűs a nevem,bár én ezt nem láttam.. ezt hogyan küszöbölhetném?


Ahol az útmutatót olvastam, az az ageofempires3.hu, de regizni még nem tudtam, mert sikertelen..

és

hamachi,xfire.. --> Nincs

Tűzfal --> Letiltottam, amikor kellett

Router --> Na ez az amiben kételkedem.. böngésztem beállítások után, de angolt találtam, amit hiába csináltam meg nem működött.. :( Nekem úgy van, hogy van egy modem, illetve hozzá egy wifi router és a net közvetlen "kapcsolódik" a modemhez + egy kábel a router és a modem összekötése + még egy kábel, ami a konnektorhoz megy. a routernek van egy olyan, amely a géphez kapcsolódik, illetve egy az összekötő másik vége, valamint szintén a routernek a konnektoros része

routerem: NetGear WPN824v2


Segítsetek kérlek ! :)



2013. szept. 11. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak 1.14-es verzióval tudsz játszani gamerangeren (legalábbis 90%-ban az kell)

Innen a megfelelő nyelvűt letöltve tudod frissíteni a játékot:

[link]


Kb 1 perc keresés után ezt találtam egy kompetens fórumon, amire pozitív visszajelzések érkeztek:


PostSubject: Fixing GameRanger italic once and for all Thu Nov 25, 2010 5:33 pm

1. Open your IP configuration by typing ur routine IP in ur browser

2. Open port forwarding

3 Open new port

4. Change Protocol from TCP to UDP

5. WAN PORT Start and End: 16000

6. LAN PORT Start and End: 16000

7. LAN IP ADRESS: Now here you enter youre routine IP, but add a 0 to the last numbers e.g 192.168.15.1 becomes 192.168.15.10

8. Apply these settings

9. Open System and Disable Firewall( This is your routers built in firewall, not ur Pcs firewall)

2013. szept. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mindezt próbáltam, sehol semmi, nem lett jobb, azóta sem tudok játszani vele így.
2013. szept. 23. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!