Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SOS! Hogy tudom visszaálítani...

SOS! Hogy tudom visszaálítani az xperia x8-as telefonomon a gyári rendszert? Osztálytársam rárakott valami egészen mást!

Figyelt kérdés
:( Egy másik androidos rendszert rakott rá, vissza szeretném állítani. A gépen megnyitottam, kitöröltem minden mappát, ugyan az maradt. A beállításoknál nincs olyan opció, hogy alapértelmezésbe állítás.

2013. szept. 13. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:

letöltöd a PC Companion nevű szoftvert:


[link]


rácsatlakoztatod a telefonoda számítógépre és követed a program utasításait

2013. szept. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezzel sem megy. :(
2013. szept. 13. 19:59
 3/7 anonim ***** válasza:
De mégis, hogy tett rá másik rendszert? Az nem úgy megy, hogy fogja magát és az iskolában rárak egy másik rendszert.
2013. szept. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem az iskolában, hanem hazavitte (mert eredetileg mgkértem, hogy a programokat tegye a memoriakártyára, amire mostmár rájöttem h az eredeti rendszerrelk nem lehet, de nem is baj) és tök mást csinált. Annyira béna!!
2013. szept. 13. 20:03
 5/7 uno20001 ***** válasza:

Nem akarlak leszólni, de miért adtad oda? Nem gondolod, hogy te vagy a béná, ha nem tudod visszarakni a gyári romot? Miért nem olvastad el, hogy lehet-e a programokat a memóriakártyára rakni azon a rendszeren?


És végül a konklúzió: NEM adjuk oda senkinek a telefonunkat!

2013. szept. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én a telefonra mondtam hogy béna, az osztálytársam meg "programozónak gondolja magát" és én is hibás vagyok de hát az lesz a legjobb, ha visszaadom neki hogy csinálja meg. (egyébként a képek, videok, smsekhez nem tudott jozzáférni, mert nem volt a telomon.)
2013. szept. 13. 21:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy ha netalántán mégis sikerülne valahogy a gyári rendszert visszatenni a telóra akkor csak 2.1-es androidod lesz?

X8-ra nem jött ki hivatalosan nagyobb verziójú android


Ha nem ment a gyári vissza-tétel PC Companionnal, akkor próbáld a Sony Update Service-vel (valamikor SEUS-nak hívták)

[link]

2013. szept. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!