Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 3Ds Max modellezés GTA San...

3Ds Max modellezés GTA San Andreas-hoz. Többi lent. (? )

Figyelt kérdés

Egy konkrét gondom lenne az egésszel, ami nem más, mint a kocsi kerekének HellaFlush stílusú megdöntése. Akárhogy próbálom, vagy nem dönti be a kereket, vagy hullámzik mintha kilőtték volna a kereket, vagy lefagy belépésnél (multiban). A kérdésem az lenne, hogy mit kell módosítani hogy a játékban is ferde legyen a kerék?


Ja, és a lockolt dff fájlok feloldása (kam's script) lehetséges? Mert sok olyan videót látok a neten, hogy letöltött kocsikat módosítgatnak stb. Ezt hogy lehet megoldani? Zmodeler elfogadja, de azt utálom, nem tudom kezelni. Próbáltam már abból exportálni, de csak objektumokat tudok, az egész kocsit materiallal együtt nem.


Köszönöm a segítséget!


2013. szept. 15. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
zmodot azert nem tudod hasznalni, mert balf++sz vagy :D sokkal egyszerubb, mint a Max. Amire te gondolsz, azt camber-nek hivjak, es nem a modell file-ban kell beallitani egyebkent se...
2013. szept. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Zmodelert azért nem tudom használni, mert még a mozgatás irányát is külön kell beállítani, és mire 1 vextert beállítok, maxban megvan egy egész ember XD Amúgy kösz a válasz értelmes felét. Remélem nem handlingben kell módosítgatni, mert azt a multi nem szereti :/ Amúgy a max a legkönnyebb XD
2013. szept. 15. 20:59
 3/7 anonim ***** válasza:
semmi irányt nem kell beállitani, San Andreashoz meg főleg. Max könnyebb, persze, ha modellezésre használod. GTA-val szórakozni sokkal könnyebb ZM-ben
2013. szept. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kösz a választ. Azt mondjuk tudtam hogy játékokhoz jobb a ZM, de hozzászoktam a maxhoz, és hát a ZM ugye bonyolultabb is. Láttam a neten egy videót amiben ZM-ben módosították a kerék dőlését, és a játékban is olyan volt, szóval modellben is lehet módosítani a cuccot... csak sajnos mobilon néztem, és nemnagyon láttam belőle semmit XD Amúgy a maxhoz van valqmi jobb script a kam's
2013. szept. 16. 01:32
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy a maxhoz van valami jobb script a kam's-nál? (Bocs, mobilon írok, félre nyomtam XD)
2013. szept. 16. 01:34
 6/7 A kérdező kommentje:
a hátsót megcsináltam (a modellben, a gyengébbek kedvéért :) ), de az elsőt nem tudom hogy csináljam. bonyolultnak bonyolult ezért nem írom le, de a lényeg hogy félig már sikerült :))
2013. szept. 16. 21:22
 7/7 anonim ***** válasza:

még egyszer: modellben NEM lehet módositani. Ez van, hidd el.


Maxhoz nem nagyon készülnek GTA scriptek, van a kam-féle, és ennyi. Még mindig jobb, mint a semmi.


Mi a baj a ZM-es export során?

2013. szept. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!