Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 telepítése pendriver...

Windows 7 telepítése pendriveról, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Újra akarom rakni a Windows 7-et, egy programmal a pendrive-ra ráraktam a telepítő fájlokat (nem eredeti Windows). A BIOS-ban beállítom, hogy pendrive-ról bootoljon és el is indul a telepítés. Kiválasztom, hogy rakja a C-re, el is kezdi kibontani a fájlokat meg ilyenek, de amikor először újraindul, akkor nem folytatja a telepítést ahol abba hagyta, hanem előröl kezdi. Lehet ezzel a verzióval van probléma? Próbáljak meg másik verziót vagy valamit át kell a BIOS-ban állítani? Kérlek segítsetek, még sosem fordult velem ilyen elő.

2013. szept. 19. 09:32
 1/2 A kérdező kommentje:
megoldódott a probléma. amikor újraindult, át kellett állítani, hogy a vinyóról bootoljon és ne a pendrive-ról
2013. szept. 19. 14:52
 2/2 gábor69 ***** válasza:
Hát igen . Asszem a BIOS-tól függ ( alaplaptipustól ) , hogy automatikusan indul aztán vinyórol . Én is jártam így CD-ről telepítésnél.
2013. szept. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!