Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 10. 000Ft értékben melyik a...

10. 000Ft értékben melyik a legjobb fejhallgató?

Figyelt kérdés

Feltételek:

Legyen rajta alapból mikrofon!

Lehetőleg 5.1es legyen, de ha jobb minőségű stereo az se baj.

10.000Ft-nál semmiképpen se legyen drágább. Játékra használnám.

Köszönöm



#headset #fejhallgató #Razer #Roccat #steelseries counter strike
2013. szept. 19. 16:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__4..


Saját kérdésem, de van ott rendes válasz.

A keresés komolyan nem megy senkinek?

2013. szept. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

utánanéztem már mindenhol (google, gyk), eddig egy tetszett igazán. Tapasztalatok alapján. Ozone Rage ST. De mivel még nem volt rendesebb fülesem nem tudom mi számít jónak.

És mivel gondolom vannak ennél jobbak, azért tettem fel a kérdést.

2013. szept. 19. 16:49
 3/18 anonim ***** válasza:

Ez esetben elnézést kérek.

De még ott van a Creative Tactic3D.

Én szerintem vagy ezt, vagy a RageST-t veszem.

2013. szept. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nekem annyiban nem tetszik a Creative, hogy valahogy mintha rosszabb minőségű lenne a mikrofonja. Meg a Rage ST-ről több pozitív véleményt láttam.
2013. szept. 19. 17:59
 5/18 anonim ***** válasza:

Érdekes, mert én meg az Ozone termékekről hallottam ugyanezt... A Creative azért mégis csak nevesebb gyártó, ők mélyebben beleásták magukat az audio szakmába.

Ráadásul a Creative Tactic3d Alpha még +ban képes virtuálisan leszimulálni az 5.1, vagy 7.1-es térhangzást is, míg az Ozone nem rendelkezik efféle extrákkal.

2013. szept. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Az egyetlen dolog, amiben a Rage ST jobb, az a textil borítású fülpárnáknak köszönhető kényelem.
2013. szept. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Most már ott tartok, hogy Ozone Rage 7HX (tudom, hogy nem 10k, de túlélem:D) ugye ez 7.1. Max 18k körül best buy?:D:D:D
2013. szept. 20. 17:33
 8/18 anonim ***** válasza:

Azért ne túlozz, van jobb vétel is annyiért.

7.1 ugyan, de nem valós, hanem virtual, vagyis szoftveres úton generálja le a térhangzást, ami mondjuk egy jó hangzású sztereo fejhallgató-val még jobb élményt is adhat, mint egy valós 5.1/7.1.

A virtuális térhangzás nem nagy kiváltság, mivel szinte bármelyik jobb fajta hangkártya képes felruházni bármely sztereo fejhallgatót ezen tulajdonsággal.

Én azt mondom, ha rendelkezel megfelelő hangkártyával, akkor jobban jársz egy minőségi belépőszintű Hi-Fi fejhallgatóval, mert sokkal jobb hangminőséget produkál, mint ezek a gamer vackok.

Olvass utánna pl: a Beyerdynamic DT235 fejhallgatónak, ami árkategóriájának talán legjobbika, ha meghallod a hangját biztosra veszem, hogy fejhallgatót nem fogsz többé pc gaming gyártóktól vásárolni.

[link]

Drágábban van ennek egy mikrofonos headset változata is:

[link]

2013. szept. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

ASUS M5A97 EVO R2.0 Ilyen alaplapom van, alaplapi a hangkártyám, szerintem egész fasza. Tudja a 7.1-t is:D

Szóval akkor szerinted jobbanjárok azzal a fejessel 7.1es akármin, mint az Ozonekkal?

2013. szept. 20. 18:04
 10/18 A kérdező kommentje:
Annyi a bajom ezzel a fülessel, hogy nekem a zajcsökkentés funkció kellene, ugyanis a számítógép (mondtam ugye, hogy játékra használnám) itt van a ház közepén, és amikor itthon van a család kellemetlen a Családi titkokos szarokat hallgatni pl. Counter Strikezés közben:D
2013. szept. 20. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!