Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Más helyen is van hogy az...

Más helyen is van hogy az internet szolgáltatás vissza felé fejlődik?

Figyelt kérdés
thome nál 15 megás netem volt de le járt a szerződés csomag meg szűnt csak 20 megás van már de mivel a rendszerem nem támogat csak max 13 megát ezért ki szúrják a szemem 10 megával ami csak 7,5 megát hoz és ez nekem lassú,hivatkoznak erre ""Társaságunk törekszik az ügyféligények teljes körű és magas szintű kielégítésére, de a műszaki lehetőségek és a gazdasági források nekünk is határt szabnak."" szomorú hogy a 21. században egy kisebb városban nincs rendes net külföldön egy faluban is meg van a 120 megás net.

2013. szept. 19. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert a tréhóm az innen -tőled is- beszedett pénzből építi az anyacég országában a hálózatot...
2013. szept. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak az a szar hogy nem tudom hogy ilyenkor mit is tudnák tenni nem kell nekem 60 meg 120 mega net csak a 12,5 megámat kapnám vissza feltöltés is most 400kb eddig meg 900kb volt
2013. szept. 19. 23:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekik mi számítunk a legkevésbé - a reklámszöveggel ellentétben...
2013. szept. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ezt sajna észre vettem kamu reklám szöveg csak nem tudom hogy van e cég aki jobbat szolgáltatna de biztos nincs pláne erre
2013. szept. 19. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!