Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ki melyik szolgáltatót ajánlan...

Ki melyik szolgáltatót ajánlaná ami viszonylag olcsó és nagyobb sebességet is tud már?

Figyelt kérdés
Szolgáltatóváltáson gondolkodtam mert a mostani szolgáltatóm nem veszi figyelembe hogy hibák vannak az internetkapcsolattal. Volt már ilyen hibám akkor a felmondási kérelemre kijöttek és megnézték mint kiderült a rendszert le kellett cserélni,most ugyan az a hibám van de azt hajtogatják hogy a gépemmel van baj hol ott már megnézettem és semmi . Tehát ki melyik szolgáltatót ajánlaná nem kell tv és telefon csak szimpla internetkapcsolat legalább 10 vagy 20 mb letöltési sebességgel 5000ft-os kereten belül de annyi szolgáltató van hogy nem tudok választani viszont nekem olyan kéne amelyik le is adja a megvásárolt teljes sávszélességet és megbízható segítőkész szolgáltató.

2013. szept. 18. 17:35
 1/1 anti paladin ***** válasza:
Nekem a digivel volt a legjobb de csak Székesfehérváron és Duanújvárosban tudom biztosan. Upc a torrentet szűrte, t-home egyszerűen trágya Székesfehérvár körzetében.
2013. szept. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!