Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 oprendszerem van,...

Windows 7 oprendszerem van, eredeti. Tegnap ráraktam az Avastot erre ma nagyon nehezen indult, és az asztalon kiírja azt hogy ez a verzió nem eredeti. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Indításnál már a három jóbarát kellett, és eddig soha nem írta ezt ki. Leállításnál szintén az volt a szöveg, mint bekapcsolásnál: home premium.

Érdemes lenne inkább csinálni egy rendszer visszaállítást és legyen minden a régi (microsoft security essentialssal) vagy ezt ki kell küszöbölni?

Mellesleg talált az Avast 3 fertőzött fájlt de nem tudja eltávolítani. Ilyenkor mit kell tennem?

Köszönöm előre is!


2013. szept. 20. 03:38
 1/2 Gryphon ***** válasza:
Őszintén szólva, nem ajánlanám az avastot. Nekem is volt egy időben, össze-vissza írogatott mindent stb. Én avg-t használok már pár éve, semmi gondom nincs vele. Megbízható. Neked is ezt ajánlom. Töröld le az avastot.
2013. szept. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, most dilemmába estem. Nem írja ki, hogy próbaverzió van feltéve, de még mindig 10 percig üdvözöl és nagyon nehezen indul..
2013. szept. 20. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!