Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gépemben a processzor...

A gépemben a processzor hűtőbordájához, a hűtőventilátor egy ilyen tőcsavar féleséggel csatlakozik, amit addig nem tudok kihuzni a bordából amig le nem szerelek egy belső fogazású alátétet. Hogy lehet ezt szétszedni?

Figyelt kérdés
A gond csak az hogy próbáltam már ezt az alátétet mindenféle módon lefeszegetni de nem jött. Van valami spéci technika amivel ezt szét lehetne választani, úgy hogy utánna össze is tudjam rakni?

2013. szept. 22. 17:34
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem leírni hogy ez egy Intel e4500 gyári hűtővel
2013. szept. 22. 17:46
 2/16 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyesmi módon van rögzítve és az alján van ez a bizonyos alátét amit nem tudok leerőszakolni, és szétcsavarozni se tudom

2013. szept. 22. 18:05
 3/16 A kérdező kommentje:
Azthiszem pont ilyen hűtő: [link]
2013. szept. 22. 18:08
 4/16 Gábor_79 ***** válasza:
Én úgy gondolom, ha nem csavarozható akkor ilyen: [link] . Én úgy csináltam, hogy az alaplap hátulján összenyomtam a klipszeket fogóval, hogy átférjenek a "karmok" a lyukon.
2013. szept. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
ezek a klipszek a bordát fogják az alaplaphoz. Nekem az lenne a problémám hogy ami a ventiláltort fogja a bordához, azt a kötést nem tudom oldani :D
2013. szept. 22. 18:31
 6/16 Gábor_79 ***** válasza:
Balra vagy esetleg jobbra csavarandó. Van is rajta egy horony csavarhúzóknak.
2013. szept. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Gábor_79 ***** válasza:
Ja bocsánat; időközben értelmeztem. Általában az rá van szorítva. Szoros illesztés van kialakítva a borda és a venti között. A borda kiszerelésével férsz hozzá inkább. Konkrétan a te hűtőd nem ismerem.
2013. szept. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Értem... Kiszerelem a bordát és a alján van ez az alátét amit nem tudok sehogyan se leerőszakolni... Lehet hogy ezt el kell törni ahhoz hogy szét tudjam szedni a bordát meg a ventit?
2013. szept. 22. 18:40
 9/16 Gábor_79 ***** válasza:
Nem; az nem lenne életszerű, mert nem egyszer használatos. Még azt tudom elképzelni, hogy van egy kis csavar az alján, az egyik vége menetes, a másik is csak furattal. Lehet csak megszorult. Keress rá fényképekkel!
2013. szept. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Erre eddig nem is gondoltam :D Lehet hogy igazad van... Köszi ezt kipróbálom.
2013. szept. 22. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!