Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gépemben a processzor...

A gépemben a processzor hűtőbordájához, a hűtőventilátor egy ilyen tőcsavar féleséggel csatlakozik, amit addig nem tudok kihuzni a bordából amig le nem szerelek egy belső fogazású alátétet. Hogy lehet ezt szétszedni?

Figyelt kérdés
A gond csak az hogy próbáltam már ezt az alátétet mindenféle módon lefeszegetni de nem jött. Van valami spéci technika amivel ezt szét lehetne választani, úgy hogy utánna össze is tudjam rakni?

2013. szept. 22. 17:34
1 2
 11/16 Gábor_79 ***** válasza:
Ilyen? [link]
2013. szept. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Igen pontosan ilyen
2013. szept. 22. 19:02
 13/16 Gábor_79 ***** válasza:
És összejött? Az alátét is ilyen bevagdalt?
2013. szept. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Iggen az alátét is bevagdalt belül fogazott, vagy tányérrugós nem tudom mi a pontos neve... sajnos még nem tudtam szétszedni.
2013. szept. 22. 19:08
 15/16 Gábor_79 ***** válasza:
Nahát tényleg nem tudom. Innen nem tudtam rá jönni, pedig találtam egy 10%-al nagyobb képet. Esetleg bal menetes? Vagy az alátétet kell valahogy lebuherálni vagy mégis egyszer használatos?
2013. szept. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Passz... ha nem jön össze egyik se, marad a sarokcsiszoló :D
2013. szept. 22. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!