Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bekapcsoltam a számítógépemet...

Bekapcsoltam a számítógépemet és csak ez a fekete képernyő jön be (KÉP LENT). Az a baj hogy nem értek nagyon a számítógépekhez és nem nagyon van pénz elvinni szervízbe. Tudnátok segíteni hátha itthon is kiküszöbölhető? 18L

Figyelt kérdés

[link]


Innen nem lehet tovább lépni, nem reagál a billentyűzetre sem.



2013. szept. 23. 18:28
 1/1 anonim ***** válasza:

rosszul van beállítva a bios boot sorrendje, nem tud bootolni de floppyról, de meghajtóról.

Amikor kapcsol be a gép, azonnal kezd el nyomkodni a Del, F2 vagy F11 billentyűt (nem tudom neked melyiket kell), és ha mindenigaz, bejön egy kék cucc sok-sok szöveggel. Keress fent olyat, hogy boot, ha megvan, egymás alatt van 3 felsorolás. HDD legyen az első. Ha megvan, mentsd el, majd lépj ki a biosból, és menni fog. Esetleg ha kiléptél biosból indítsd újra a gépedet.

2013. szept. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!