Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom kideríteni hogy...

Hogyan tudom kideríteni hogy mi okozza a kékhalált gépemen?

Figyelt kérdés
Írjátok le lépésről lépésre mert hülye vagyok hozzá :P
2013. szept. 25. 13:26
 1/3 temesiv válasza:
Hát elözményeket nem írtál mi történt de egy próbát megér.Vagy hardveres vagy szoftveres a hiba gondolom eddig tiszta.Ha hardveres és van speekered a gépbe akkor ad ki hanngot jó esetbe ill ez egy csippanás indításkor ha jó harver.Különbözö hangüzenetek más hibát takarnak.A következő ha elindul a gép minden hiba nélkül és egy idő után áll be a kékhalál akkor hütési gondok pl:nem megy a proci hütője és tulmelegszik a védelem ujraindítja a géped.Fizikai memoria hiba is lehet, ha több ram modul van eggyenként próbáld le a gépen.Alaplappal nem tudsz mit kezdeni.Ha ez a három dolog rendben tedd ujra a géped semmi extrát rá és teszteld.FONTOS ha a gépet megbontod mindíg huzd ki a 220v kábelt úgy matass benne mert lehet több kárt csinálsz mindt hasznot.Elsőre ennyi amit tehetsz.Ha nem vagy biztos magadban inkább vidd valami pc-s boltba ahol szervizelnek,mond h megvárnád felénk ez nem gond max mondják inkább holnap ekkor és ekkor.Lehet elkérnek 2000ft-ot de valamikor ez az olcsóbb.Írj mire jutottál
2013. szept. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Indítás után kb 30 perc körűl jelentkezik az első kékhalál. Nem hűtés az is biztos. Csak 1 ram modul van benne szóval nem tudom letesztelni. Csippanás eddig se volt indításnál de amikor előjön a kék akkor a hangszórókból mint mikor megakad egy hang olyan hang jön ki. És a legjobb hogy nem tudom újrarakni a gépet mivel telepítés közben is előjön. Azért köszönöm a választ :D
2013. szept. 25. 19:59
 3/3 belapus ***** válasza:

Esetleg ez is segíthet:


[link]

2013. szept. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!