Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ogg file zenei cd-ét lejátsza...

Ogg file zenei cd-ét lejátsza hagyományos asztali CD lejátszó? Valakinek van valami ötlete hogyan tudnék mp3 hanganyagot tömöriteni hogy Cd-re rá férjen ne mp3-ra?

Figyelt kérdés

2013. szept. 29. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:

ha audio CD-t játszik csak le akkor csak sima audióba írd ki, így kb. 60 percnyi zene fél rá egy CD -re.

Ha MP3 -at is ismeri, akkor kiírhatod MP3 -ba, de ha csökkented a bitrate értékét, hogy minél kisebb legyen, akkor az minőség romlást okoz, mely jobb hangafalaknál élvezhetetlen torzulást okoz, mint ha valami gagyi hangeszközről menne. (pl kínai 200ft -os fülhalgatóról)

2013. szept. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi ezt én is tudtam

egy Angol nyelv hang anyagot kéne ki irnom de ahogy nekem meg van az 60 percnél több.Ha az órán egyszerü asztali lejátszóval is akarja halgatni lehet az mp3 lemezt nem játsza le.azért szeretnék egy olyan megoldást hogy Cd és rá férjen.

Köszi

2013. szept. 29. 09:59
 3/4 anonim ***** válasza:

akkor írd ki 2 CD -re

Audiban nincs más megoldás

2013. szept. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták. Ha az asztali lejátszó csak az audioCD-t ismeri fel, akkor nincs más választásod, mert egy CD-re audioban csak 70 - 80 perc anyag fér rá és kibúvó nincs. Írd 2 lemezre...
2013. szept. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!