Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Internetről hangot (rádióműsor...

Internetről hangot (rádióműsor-arcíhv hangtár) mivel tudnám letölteni?

Figyelt kérdés

Laikus vagyok, nem nagyon értek hozzá. Letöltöttem egy olyan programot, ami a hangszóróból kijövő hangot veszi fel, de recseg az egész és halk, élvezhetetlen.

Orbit progim van még, azzal sokszor sikerült a Grab funkciójával, de most így sem megy.

Köszönöm ha segítetek!


2013. okt. 2. 09:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Pontosan honnan szeretnéd ltetölteni?
2013. okt. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
MR1-rádió, a nemzetiségi műsorok archív hangtárából
2013. okt. 2. 09:28
 3/10 anonim ***** válasza:

ezeket a fájlokat kell letöltened:

[link]


20131001 = év, hónap, nap

120300 = 12 óra 3 perc

4-es úgy látom mindig 4-es, úgyhogy ezt ne bántsd.


Persze így manuálisan kell neked az egyes műsorokat letölteni. Ez megfelel, vagy az összeset akarod automatikusan letölteni?

2013. okt. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Végre felismerte az Orbit program Grab+ -ja, elkezdtem a letöltést, és 11órát ír ki letöltési időnek :(
2013. okt. 2. 11:54
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, neki is látok! :) (vagyis megpróbálom :) )
2013. okt. 2. 11:55
 6/10 A kérdező kommentje:

11 óra 57-perc letöltési időt ír ki valamiért, miután rákattintottam a linkre.

Valami nem kóser a gépemben sem szerintem :(

2013. okt. 2. 11:58
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak olyan sebességgel engedi töltni, ami a meghallgatáshoz kell. Bár ez nem biztos.

De legalább párhuzamosan le tudsz tölteni többet. Szóval 1 műsoridő alatt (1-2-3 óra) akár az összeset.

2013. okt. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ezek harminc percnél rövidebb műsorok, mp3-ban lejött az Orbittal, és 11órát ír letöltésre, vagyis éjfélig töltene itt nekem. :(

Most mérgembe kitöröltem az Orbit programot a Vezérlőpultnál, rákattintok a töltésre, és megint az Orbit "fül" jön föl, de most már semmit nem csinál. :(

Áhh....én ehhez béna vagyok, szőke is, meg nő is.........inkább mosogatok :(

2013. okt. 2. 12:14
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi segítséged! Még annyit kérdezhetnék, hogy tudnál nekem ajánlani egy jó letöltő programot, amivel progikat, zenét, filmet tudok letölteni?
2013. okt. 2. 12:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezeket manapság legkönnyebben torrentről lehet beszerezni. Elvétve előfordulhat itt legális tartalom is, de a nagy része illegális. Ehhez egy torrent kliensre van csak szükséged (pl uTorrent), és egy torrent oldalhoz regisztráció sem árt (pl ncore pont cc vagy bithumen pont ru). Legalábbis ha magyar tartalmat szeretnél.
2013. okt. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!