Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy laptopom és pénteken...

Van egy laptopom és pénteken megakadt ki vettem a aksiát vissze tettem és utána mindent eltűntettet képek zene internetről a kedvenceket stb mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
és egy fekete kép jött be bal felső sarokban egy téglalap amin az ált személyre szabás utána kezdőképernyő de nem az a hátterem mint volt képek zenék eltűntek interneten a előzmények eltűntek kedvencekbe is amit elmentettem eltünt minden megpróbáltam kikapcsolni ugyan ezt megismételte megint eltünt minden asztalon ikonok megvannak csak ilyen képek meg ilyenek eltűntek valami ötlet mi lehet?

2013. szept. 28. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Vírus. Ezen csak egy újratelepítés segíthet.
2013. szept. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. szept. 29. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!