Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehetseges erre a tablagepre...

Lehetseges erre a tablagepre Windows-t telepiteni?

Figyelt kérdés

-512 MB DDR3 RAM

-Cortex A8 1 GHz + 400MHz GPU

-MicroSD kártya 32GB-ig

-WiFi 802.11 b/g/n

PORTOK:

-Micro USB 2.0

- MicroSD™

-3.5 mm jack



2013. okt. 3. 15:59
1 2
 1/12 Osynho ***** válasza:
Nem.
2013. okt. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és miért?
2013. okt. 3. 16:11
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]

nem éri meg, sztem. lassú lenne.

2013. okt. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, inkább ezt a linket nézd, ez windows 8-ra vonatkozik:

[link]

2013. okt. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
a ramot tudom 1 GB re bővíteni. úgy már elvinné? (nem baj ha lassú lenne)
2013. okt. 3. 16:16
 6/12 anonim ***** válasza:

Ti miről beszélgettek...?

Kérdező, ez egy eredetileg androidos tablet?

Mert akkor esélytelen!

2013. okt. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
eredetileg windows 8 as tablet
2013. okt. 4. 21:59
 8/12 anonim ***** válasza:

Ja, az más. Win8 volt rajta, akkor win 8 RT azaz az ARM processzorokra tervezett windows. X86 vagy X64-re tervezett windowst nem fogsz tudni telepíteni rá, hiába linkelik itt neked ezerrel a hardverkövetelményeket, teljesen felesleges, mert nem ARM processzorokra tervezett. Win8 RT-n nem fogod tudni futtatni az exe file-okat, ha elsősorban ezt szeretnéd elérni.

Megtudnád mondani a tablet típusát? Pusztán kíváncsiságból kérdezem.

2013. okt. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Asus VivoTab
2013. okt. 5. 10:54
 10/12 anonim ***** válasza:

Aha... Modell számát esetleg tudod? Mert egyre jobban érdekel a dolog. Én két vivotabot ismerek az Asustól, az egyik Intel atom procival van szerelve, ami két magos. Ill. van egy ARM alapokon nyugvó, amin win8 RT van, az viszont 2GB rammal s tegra 3-mal van szerelve, ami meg ugyebár 4 maggal bír. Legalább így ezzel bővülne az ismeretem.

Mindenesetre mint mondtam nem lehetséges, mert amennyiben Cortex A8 proci van a tabletedben, azon ha valóban windows volt, akkor az RT, s ezekre X86-ra ill. X64-re szánt windowst (tehát egyszerűbben fogalmazva olyan windowst, amit egy PC-re tudsz telepíteni) erre a tabletre nem tudod felpasszírozni. A windows RT tudtommal a Cortex A8 processzorokat nem támogatja, de mint mondtam mindig tanul az ember...

Remélem nem sértelek meg a kérdéssel, de egészen biztos vagy abban, hogy windows volt a tableten, nem pedig android egy win8 UI-val vagy ha úgy tetszik egy metro UI-val/launcherrel?

Avagy ha ebben biztos vagy, abban is, hogy valóban ez a konfigja a te vivotabodnak? S valóban az Asus gyártotta?

2013. okt. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!