Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hány GB ramot rendeljek a...

Hány GB ramot rendeljek a minecraft szerveremhez? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Most szeretnék rendelni minecraft szervert és nem tudom mennyi GBP ramot rendelejek. A szerver kb.30 fős lenne. Kb.10-15 plugin lenne rajta és kb. 10 map. Hány GB ramot rendeljek. Az infinityhosting.hu-tőle rendelném meg.

2013. okt. 5. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
10 map? Akkor olyan 4-6GB legalább szerintem.
2013. okt. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
asztali mert ha nem hanem laptop akkor ne is kezdj bele, ha nem akkor szerintem 4-4-2 így bele lehet pakolnia a gépbe de így is jó 6-4 vagy 2-2-6 de a legjobb a 4-4-2 mert így a legolcsóbb mert nekem is így van de mennyi van és hányások attól is függ, vagyis mennyi van ezt írd le aztán majd mondom a többit
2013. okt. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 narancs1998 válasza:

azt kérdezte mennyi rammal rendeljen minecraft szervert, nem azt hogy hogyan csinálja meg a laptopját szervernek...

visszatérve a kérdésre: kb olyan 2 gigát számolnék hozzá, de ha mindegyik mapon járnak emberek akkor 3 gb

2014. okt. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!